Titulek našeho občasníku, který vydáváme i v tištěné podobě.

Tak tohle je hlavička časopisu našeho bývalého klubu. Přestože to byl nepravidelný občasník, tak se nám dařilo ho vydávat celkem pravidelně. Uveřejňovali jsme v něm různé aktuální články, reportáže, hlavně informace pro členy našeho klubu. Následující řádky jsou tedy už minulostí, ale klidně se začtěte.......

Tenhle kreslený vtip se mi strašně líbí !

Ale nemyslete si, že to je jen tiskovina plná vážných článků. I my máme rádi legraci a když se najde dobrý vtip, zvláště takový, který je s gay tématikou nebo podobnou, tak ho rádi uveřejníme.

Tenhle jsem například objevil v jednom starším časopise a protože se mi líbil, tak jsem ho připravil do jednoho Pilníku.

V časopise uveřejňujeme i různé povídky z tvorby našich členů a pokud nám to technika umožní, otiskneme i různé fotografie z našich akcí.

Časopis vychází pro členy klubu zdarma, v nákladu 25 výtisků a protože jej posíláme i některým dalším klubům do jiných okresů, můžete se s ním setkat kdekoliv !

Průběžně připravujeme elektronickou podobu všech dosud vyšlých čísel Pilníku. Postupně je budeme umisťovat na naše stránky a vy si je budete moci přečíst, když si kliknete v níže uvedeném seznamu na některý jejich odkaz. Ty čísla, které na stránkách ještě nemáme připraveny jsou zatím šedé. V jednotlivých číslech nejsou uveřejněny povídky, v místě textu, kde v tištěném čísle byla povídka, je na ní odkaz. Je to proto, že na serveru, kde máme umístěny stránky Pilníků, se nesmí zveřejňovat materiály erotického charakteru. Proto stránky s těmito materiály jsou umístěny na jiném serveru.

Počet přístupů na stránku : [CNW:Counter] od 11.4.2000

Adresa :
KLUCI Z VYSOČINY
Revoluční 966/8
589 01 Třešť

Telefon : 565 394 211
Mobil : 603 203 277 neb
o 608 625 420
E-mail:
Kluci.Vysocina@seznam.cz
ICQ: 349-290-137 Aktuální stav :

Tato stránka byla naposledy upravena dne 11.07.2007 18:21:19